hm. Witold Pietrusiewicz – kandydat do rady chorągwi

hm. Witold Pietrusiewicz
Hufiec Warszawa-Praga-Północ
Harcerskiego bakcyla połknąłem w późnym PRL-u, w liceum. Byłem komendantem Szczepu 17 WDHiGZ w hufcu Praga-Północ, szefem zespołu ds. wyboru bohatera hufca, członkiem hufcowej komisji rewizyjnej, hufcowego biura informacyjnego i komisji stopni instruktorskich, do której wróciłem przed dwoma laty – dziś jestem jej szefem. W Chorągwi Stołecznej przez dwie kadencje działałem w komisji rewizyjnej, a przez ostatnią – w radzie chorągwi. Z zawodu jestem geografem-kartografem, ukończyłem podyplomowe studia z urbanistyki. Pracuję w Urzędzie m.st. Warszawy, gdzie zajmuję się analizami danych o zagospodarowaniu przestrzennym i przemycam elementy metody harcerskiej, kierując małym zastępem dorosłych cywilów 😉 Uczestniczyłem w pracach nad strategią rozwoju stolicy #Warszawa2030, ale też kilku harcerskich strategii/programów rozwoju hufca i chorągwi. Kandyduję do rady chorągwi, bo ciągle mam nowe pomysły na działanie.